Xiaomi Mi Air Purifier Anti-bacterial filtr

TOP 5 v kategorii Filtry k čističkám vzduchu

Xiaomi Mi Air Purifier Anti-bacterial filtr

Čtyřvrstvý antibakteriální filtr XIAOMI MCR-FLG Hlavní vrstva - zachycuje větší částice a brání deformacím filtru Antibakteriální vrstva Vysoce účinná filtrační vrstva...
Garantovaný nákup z TonerPartner

Skladem • 1 varianta54 Kč99 % • 2 109×Další informace
Skladem • 1 varianta99 Kč92 % • 19 005×Další informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 6 072×Další informace
Skladem • 1 variantaZdarma91 % • 7 550×Další informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 945×Shop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 11 118×Další informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 247 351×Shop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do měsíce • 1 varianta69 Kč95 % • 1 464×Další informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 2 043×Další informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 96 949×Shop roku '23 - VítězDalší informace

Typ
filtry

• , zakoupeno v Xiaomi Česko

• Důležité , že funguje čip, na 6 sec zmáčknout tlac spouštění. A restartujte se Xaomi čistička. Pak v APP tel se vše zmeni

Mohla by být nižší cena .

• , zakoupeno v Jelmo.cz

• ASI NEMÁ ČIP , APP JE POŘÁD 0% JAKO PŮVODNÍ FILTR , JINAK FUNGUJE

• Filtr do čističky vzduchu

Typ
filtry

Čtyřvrstvý antibakteriální filtr XIAOMI MCR-FLG

Hlavní vrstva - zachycuje větší částice a brání deformacím filtru

Antibakteriální vrstva

Vysoce účinná filtrační vrstva úrovně MP2.5

Filtr s aktívním uhlím - odstraňuje formaldehyd, benzen, amoniak a jiné škodliviny

Doporučuje se výměna po cca 6 měsících - dle frekvence použití a stupně znečištění vzduchu

• Rozměry: výška 293 mm, průměr 200 mm
  • Určeno pro: Mi Air Purifier, Mi Air Purifier Pro, Mi Air Purifier 2, Mi Air Purifier 2H, Mi Air Purifier 2S, Mi Air Purifier 3H, Mi Air Purifier 2C, Mi Air Purifier 3C, Mi Air Purifier 4 Pro, Mi Air Purifier 4 Lite a další

Tento filtr je plnohodnotnou náhradou originálních filtrů. Má i originální čip, tak že přístroj vás bude informovat o nutnosti výměny filtru.

• , zakoupeno v Xiaomi Česko

Mohla by být nižší cena .

• , zakoupeno v Jelmo.cz

• ASI NEMÁ ČIP , APP JE POŘÁD 0% JAKO PŮVODNÍ FILTR , JINAK FUNGUJE