Sencor SAX W001

• dá se použít i na jiné značky klimatizací než Sencor
    • snadná instalace i pro méně zručného člověka
    • suchý zip nebrání zavření oken
  • , zakoupeno v Eberry.cz

• Obsahuje vše potřebné pro instalaci do okna nebo balkonových dveří - sedí perfektně.
    • Není potřeba nic vrtat, jen se nalepí sucháč a na něj se pak lepí textilní límec.
    • Dobře drží i na starých dřevěných oknech na naší chalupě.
    • Dá se používat i pro jiné klimatizace nejen pro Sencor - je univerzální.
  • , zakoupeno v TEshop

• Koupeno k naší staré klimatizaci. Oproti předchozí verzi, kterou jsme měli od jiné značky je tahle sada fakt pecka. Dostatečně dlouhé i do francouzských dveří. Příjemný materiál a snadno otíratelný. Zip drží na svém místě. Jemný materiál, ale přitom nepropustí vůbec žádné teplo ven. Co se mi líbí, že oproti staré verzi mohu okno zavřít snadno.

Spokojenost

Univerzální těsnění oken pro mobilní klimatizace zajišťuje odvod teplého vzduchu od klimatizace ven z místnosti a zabraňuje jeho proudění zpět. Díky dlouhému zipu lze těsněním vyvést z místnosti hadici od jakéhokoliv modelu mobilní klimatizace. Balení obsahuje vše potřebné pro montáž.

Skládá se z textilní bariéry a samolepicí role zipu

Textilní zábrana se zipem délky 4 m / šířky 42 cm v nejširším místě

Samolepicí role se zipem délky 16 m / šířky 16 mm

Snadná instalace i demontáž / není třeba vrtat otvory

Instalace mezi okenní rám a okno

Účinně odvádí horký vzduch produkovaný klimatizací ven z okna

Zabraňuje návratu teplého vzduchu odváděného z okna zpět do místnosti

Udržuje studený vzduch uvnitř a místnost dlouho vychlazenou

Vhodné pro mobilní klimatizace a všechny průměry hadic

• sedí na okně naprosto přesně
    • těsní dostatečně i když jsou venku úmorná vedra
    • látka se dá se sundat díky suchém zipu
    • dá se použít i na jiné značky klimatizací než Sencor
    • snadná instalace i pro méně zručného člověka
    • suchý zip nebrání zavření oken
  • , zakoupeno v Eberry.cz

• Dobře drží i na starých dřevěných oknech na naší chalupě.
    • Dá se používat i pro jiné klimatizace nejen pro Sencor - je univerzální.

• zachránilo mi to instalaci klimatizace, protože v balení u klimy, kterou jsme si koupili na internetu nebyl lem do okna a tak by nám byla klima na nic. Snadno se lepí do rámů oken a drží opravdu pevně. Celý lem se dá rozepnout a tak nebrání otevření oken, kdykoliv je potřeba.
    • Nemám co bych vytkla

Jsem spokojená

Spokojenost

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Koupeno jako náhradní do druhého okna v pokoji pro hosty, abychom nemuseli límec přelepovat z okna do okna. Funguje naprosto skvěle - těsní a vývod klimatizace drží tam, kde má. Oceňuji návod v balení a veškeré příslušenství k nalepení. Instalaci zvládne úplně každý.

• vše v pořádku

Všechno v pořádku, dobře se instaluje.

• lehká montáž
    • provedení
    • odolnost
    • lehké čistění

Koupeno na druhé okno, protože k naší klimatizaci jsme jeden set měli. Dobře se instaluje a lehce čistí. Vše v pořádku.

• kompatibilní se všemi mob. klimatizacemi
    • lehká montáž i demontáž
    • skvělá cena

máme dvě, jednu na chatě a druhou doma. jen převážíme klimatizace. máme klimatizace Sencor SAC MT9031C Wi-Fi. S obojím jsme spokojeni. Báli jsme se, že to bude náročné na nalepení, ale bylo to skvěle popsané a lehce se to nasadilo na rám okna.